top of page

Dostawa & Zwroty

Dostawa

1. Zamówienie przyjęte do realizacji jest wysyłane w terminie 7 dni roboczych od zawarcia Umowy Sprzedaży.

2. W przypadku złożenia Zamówienia obejmującego Towary z różnym terminem realizacji, wiążący dla mnie jest najdłuższy z terminów wskazanych dla poszczególnych zamawianych Towarów.

3. Dostępne są cztery opcje dostawy:

  • InPost paczkomaty - pamiętaj aby przy adresie dostawy, w dowolnym miejscu, podać kod paczkomatu. Jeśli go nie podasz, a wybierzesz tę opcję dostawy wyślę zamówienie do paczkomatu najbliższego twojemu adresowi. Konieczne jest podanie numeru telefonu lub adresu e-mail. Rekomenduję też korzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne InPost ułatwiające odbiór i śledzenie przesyłek. 

  • InPost kurier - wskazane jest podanie numeru telefonu lub adresu e-mail do kontaktu z kurierem. Rekomenduję też korzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne InPost ułatwiające odbiór i śledzenie przesyłek.

  • DHL kurier - jeśli wybierzesz tę opcję dostawy niezwłocznie po nadaniu zamówienia na numer telefonu lub adres e-mail otrzymasz kod do śledzenia przesyłki. po nadaniu przesyłki możesz nią zarządzać na stronie firmy kurierskiej. Możesz zmienić adres dostawy lub przekierować paczkę do punktu odbioru.

  • Odbiór osobisty - Jeśli mieszkasz w sąsiedztwie możesz odebrać zamówienie w Zielarni Pod Skrzydłem Anioła. Opcja ta jest darmowa. Pamiętaj o numerze zamówienia.

Zwroty

1. Kupujący, który zawarł Umowę na odległość, może odstąpić od niej w terminie 14 dni od dnia doręczenia Towaru (lub ostatniego z Towarów w przypadku Zamówienia rozłożonego na kilka dostaw) bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

2. W celu odstąpienia od Umowy zawartej na odległość, Kupujący powinien poinformować Sprzedającą o tej decyzji przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Oświadczenie może zostać złożone w dowolnej formie, w tym za pomocą formularza zwrotu dostępnego na dole strony lub wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną na adres Sprzedającej store@agatasieradzkapapergoods.com. Do zachowania terminu na odstąpienie od Umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość, Umowę tę uważa się za niezawartą.

4. Po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, Kupujący ma obowiązek zwrócić Towar lub przekazać go upoważnionej przez Sprzedającą osobie niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy, chyba że Sprzedająca wyraźnie zaproponowała, że sama odbierze Towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem.

Towar należy odesłać na adres:

Agata Sieradzka, Wieża 54b, 59-620 Gryfów Śląski, +48789251549. 

5. Koszty odesłania Towaru w związku z odstąpieniem od Umowy ponosi Kupujący.

6. Po skutecznym odstąpieniu od Umowy, Sprzedająca niezwłocznie (nie później niż w terminie 14 dni) zwraca Kupującemu otrzymane od niego płatności, w tym koszt dostawy Zamówienia do Kupującego, jeśli został przez niego poniesiony. Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że wyraźnie zgodził się on na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Formularz reklamacji/zwrotu

Proszę, sprawdz dokładnie dane w formularzu, to zapewni szybsze rozwiązanie problemu :)

Dziękuję!

bottom of page